PRACOVNÍKA NA ÚDRŽBU - elektrikář

Pracovní náplň:

  • hlavní pracovní činnost - údržbářské práce v provozovně zaměstnavatele (údržba a opravy v celém areálu společnosti vč. výrobních zařízení a strojů vybavených průmyslovou automatizací)
  • montáž/demontáž/sanitace výčepního zařízení, případně montáž/demontáž světelných reklam u svěřených obchodních partnerů, možnost účasti na víkendových akcích atd.

Vzdělání a praxe:

  • SO/ÚSO (minimálně výuční list), technické zaměření
  • paragraf 6 vyhl. na el. zařízeních do i nad 1000V
  • praxe v potravinářském provozu vítána, ale není podmínkou
  • ŘP sk. B

Požadavky:

- důraz na osobní spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
- schopnost fyzické práce, flexibilita a ochota pracovat přesčas

Mzdové podmínky:

  • motivující platové ohodnocení včetně zajímavých zaměstnaneckých benefitů po zkušební době
  • dovolená 5 týdnů, flexipasy, stravenkový paušál

Dále nabízíme:

zázemí české stabilní společnosti s dlouholetou tradicí v regionu

Forma spolupráce: trvalý pracovní poměr

Pracovní doba: jednosměnný provoz (6:00-14:30; po-pá),

Nástup možný IHNED.

S každým uchazečem se rádi osobně sejdeme a seznámíme s budoucí prací a kolegy.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.