skladník/skladnice pro provozovnu v Hradci Králové

Pracovní náplň:

  • obsluha ručně vedeného vozíku: nakládka a vykládka piva
  • organizace umístění sortimentu ve skladu
  • početní kontrola stočeného piva
  • zajistit pořádek a úklid ve skladu sudů a beden a kolem nakládacích ramp
  • odpovědnost za správný fyzický počet sudů a beden dle skladových karet
  • spolupráce s fakturantkou při plánování stáčení piva
  • účast při provádění řádných a mimořádných inventur hotových výrobků a prázdných obalů
  • údržba areálu

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní společnosti
- práci na plný úvazek
- pracovní smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
- zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, dovolená 5 týdnů, flexi passy….)

 Požadujeme:

  • SŠ nebo ZŠ vzdělání
  • praxe na pozici  a obsluha ručně vedených VZV je výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • smysl pro zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Forma spolupráce: HPP

Nástup možný od března 2024

Adresa pracoviště: U Mostku 512/9, 502 41 Hradec Králové - Pouchov

Zajímavá a odpovědná práce pro českou firmu s dlouholetou tradicí.

PERSONÁLNÍ ODDĚLENÍ

Ing. Veronika Hušková
Tel: (+420) 569 495 246
e-mail: huskova%z%hbrebel.cz

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s.
Dobrovského 2027
580 01 Havlíčkův Brod

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na email personal%z%hbrebel.cz
nebo osobně odevzdejte na personálním oddělení.